mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Typosfera » TeoriaSystem gry nazywany Poziomami lub Słupkami, to odmiana progresji wielowarstwowej, gdzie podnosimy stawkę w celu osiągnięcia zakładanego zysku. Ryzyko rozkładamy na kilka lub kilkanaście zakładów o Ako w okolicach 2.00, co znacznie zwiększa nasze szansę na trafienia kuponów.

Nie jest to system na szybkie i spektakularne wygrane, a raczej na systematyczne zbieranie mniejszych zysków. Zdarzenia do Systemu dobieramy wg pewnych zasad:

1) Ako kuponu w okolicach 2.00
2) Max 3 zdarzenia na kupon
3) Stawiamy z zasady na gospodarzy
4) Nie powtarzamy zdarzenia na kuponach

Zasady gry Poziomami


grafika poziomów

Etap I


Na starcie zakładamy grę na 12 kuponów. Stawka na każdy 10zł i kurs 2.20
Gdy trafimy 6 na 12 daje nam to 12zł zysku. Wtedy w następnym etapie stawiamy na 6 kuponów zysk podzielony z przychodów etapu I, czyli na każdy kupon 22zł.
Gdybyśmy trafili 7 to stawiamy również po 22pln jak wychodzi z wyliczeń: Przychód =(7x2.20x10) = 154, 154 / 7 = stawka 22zł, lub zabieramy zysk 34zł i gramy ponownie etap I.

Etap II


6 kuponów po 22zł każdy. Trafiamy 3 kupony. Przychód: 145,2zł zysk: 13.2zł Postępujemy analogicznie jak w etapie I.

Etap III


3 kupony po 48.4zl i kursi 2.20, trafiamy 2. Przychód 212.96zł koszt 145.2zł Zysk: 67.76zł

Gdy zostają nam do gry 2 poziomy lub jeden, kończymy grę!

Pobranie materiału ze strony

Jeśli masz zamiar wykorzystać tekst, lub fragment tego tekstu ze strony, to zaopatrz go w opdowiednii link ze źródłem. Wykorzystywanie materiału bez linku do źródła jest zabronione.
 

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../