mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Typosfera » Teoriaobrazek newsa


W tą niedzielę na Wembley zostanie rozegrany mecz o Tarczę Wspólnoty pomiędzy drużynami Arsenalu Londyn i Chelsea. mecz szczególny, bo zagrają dwie jedenastki z Londynu prowadzone przez dwie kontrowersyjne postaci, gdzie jedna ma zdecydowaną przewagę w bezpośrednich pojedynkach nad drugą. W tym wpisie zobaczysz na co warto zwrócić uwagę przy obstawianiu tego meczu.

Menadżerowie


Dla Arsenalu pod wodzą Wengera będzie to 8 mecz o Tarczę Wspólnoty od 1996 roku. Od tego czasu wygrali 5 krotnie i dwa razy schodzili z boiska pokonani. Kurs na zwycięstwo Kanonierów to około 2.95, czyli dość solidny kurs jak na skuteczność Francuza w walce o to trofeum.

Murinho grał dwukrotnie o Tarczę i wygrał ją raz w 2005 roku. Skuteczność 50%. Kurs na zwycięstwo Chelsea, to około 2.55

Co ciekawe, na korzyść Portugalczyka przemawia fakt, że nie przegrał od 13 spotkań przeciwko drużynie Wengera.

Kto wygrywa Tarczę Wspólnoty?W 22 meczach od 1992 roku o Tarczę Wspólnoty - 14 zwycięstw odnosili mistrzowie Anglii, a 8 krotnie trofeum wznosili zdobywcy FA Cup. W tym przypadku znów statystyki są za The Blues.

Analiza meczu Arsenal Londyn - Chelsea Londyn


Bramki


5 z ostatnich 6 meczy na Wembley kończyło się wynikami powyżej 2.5 gola.Ta statystyka pokazuje, że to spotkanie nie ma takiego przysłowiowego „ciśnienia” jak inne pojedynki o trofea. Ten mecz warto wygrać i dobrze zaprezentować się przed nadchodzącym sezonem ale nie ma tu ze strony menadżerów większej presji na zdobycie samego trofeum. Pewnie stąd spora liczba bramek. Być może i Murinho nie postawi w tym meczu przysłowiowego autobusu ;)

Warto na to zwrócić uwagę, bo kurs na powyżej 2.5 gola jest wyższy od poniżej 2.5!


Wygranie Tarczy Wspólnoty, a szansę na misrza?


Ze statystyk wynika, że zwycięzca Tarczy Wspólnoty ma większe szansę na zdobycie tytułu mistrzowskiego. Z poprzednich lat było to 31.82% przy 27.26% dla zespołu który przegrywał. W przypadku zajęcia drugiego miejsca to aż ponad 40% przy około 28% dla przegrywającego walkę o to trofeum. Różnica nie wielka ale te statystyki potwierdzają, że taki mecz może mieć wpływ na wejście w sezon drużyny i jej końcowy wynik.

Obecnie w Pinnacle kursy na tytuł mistrzowski obu zespołów przedstawiają się następująco:
- Chelsea 2.490
- Arsenal 5.070

Najlepsze kursy na mecz o Tarcze Wspólnoty w Pinnacle Sports >>

Pobranie materiału ze strony

Jeśli masz zamiar wykorzystać tekst, lub fragment tego tekstu ze strony, to zaopatrz go w opdowiednii link ze źródłem. Wykorzystywanie materiału bez linku do źródła jest zabronione.
 

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../